вівторок, 11 квітня 2017 р.

Трудовий десант ветеранів освітян «Яка ти прекрасна, моя Земле»


Прихід весни завжди супроводжується клопіткою господарською роботою у кожному домі, кожній родині та кожному місті. Гарний результат залежить від нас усіх та кожного особисто, адже всі ми хочемо бачити своє місто чистим, затишним, охайним та красивим.
На заняттях Академії здорового довголіття, яка діє на базі центральної бібліотеки слухачі ще взимку запланували долучитись до робіт по озелененню свого міста, зокрема вул. Соборної, а саме здійснити трудовий десант ветеранів «Яка ти прекрасна, моя Земле». Ініціативу ветеранів підтримав міський голова: висадити квіти на клумбах,  загрібати грядки, підмітали біля клумб. За сприяння голови міської ради Корінного О.О.  та начальника ЖКП Зелінського С.О. було організовано підвіз води для поливання  розсади та виділено працівників ЖКП, які допомагали  підносити воду та підкопувати клумби. Олександр Олександрович схвалив  починання ветеранів вчителів та запевнив, що забезпечить полив насаджених квітів, щоб вони швидше  прижилися, а праця ветеранів не була марною. Ветерани  освітяни вдячні за розуміння, підтримку та допомогу очільнику об’єднаної територіальної громади та начальнику місцевого ЖКП.

Під час  перепочинку працівниками центральної бібліотеки було проведено годину корисних порад  «Про здоров’я треба знати, про здоров’я треба дбати». Слухачі згодилися що фізичні вправи, робота на свіжому повітрі зміцнюють здоров’я. Також учасники обговорили тему  харчування у весняний період, та поділилися порадами щодо продуктів, які слід вживати у цей час.
Впоравшись з роботою, ветерани зазначили, що в клумбах закладено спільні віру і надію на мирне життя та добробут міста і країни.

Сподіваємось, що нові насадження  стануть окрасою рідного міста, а жителі громади подбають  та будуть бережно ставитися до них, тим самим поважатимуть та цінуватимуть працю інших жителів громади.

Немає коментарів:

Дописати коментар