неділя, 2 квітня 2017 р.

Екскурсія до бібліотеки «Книга чекає на тебе»

Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій.
Читати систематично й осмислено дітей навчає школа, а бібліотека допомагає  залучати  до читання, популяризує книгу, розвиває художній  смак і самостійність суджень. У зв’язку з цим бібліотека приділяє велику увагу пошуку активних форм популяризації літератури, які забезпечують формування у школярів щоденної потреби в читанні книг, роботі з ними.
Саме з метою ознайомлення користувачів із різноманіттям книжкового фонду бібліотеки та в рамках проведення тижня юнацької книги  для учнів Новоукраїнської гімназії «Лідер» проведено екскурсію «Книга чекає на тебе»

Завітавши до бібліотеки учні познайомились з її  відділами - абонементом, читальною залою та інформаційно-ресурсним центром, книжковим фондом бібліотеки, книжковими та тематичними виставками, періодичними виданнями. Також бібліотекар познайомила дітей з правилами користування книгою та бібліотекою, розповіла їм про абетковий та систематичний каталог, довідково бібліографічний фонд бібліотеки  – енциклопедії, довідники, словники.

Весело та радісно було в цей день в бібліотеці. Діти, які побували на екскурсії, мали змогу записатися до бібліотеки  та взяти книги додому. Всім дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова вдячності від юних користувачів.

Немає коментарів:

Дописати коментар