неділя, 13 жовтня 2013 р.

Година спілкування «Життя на кінчику голки»

Наркоманія! Скільки смертей за цим словом, скільки болі, скільки поламаних життів? Дуже багато! І не відомо, скільки ще життів заберуть із собою в нікуди наркотики. Наркотик викрадає радість, і майбутнє ...Зовсім руйнує життя і знищує людину як особистість. 
Наркоманія є однією з найважливіших проблем сучасної молоді. Адже основна частина наркоманів – підлітки і молоді люди, які набагато слабкіші психологічно аніж дорослі.
Саме тому 9 жовтня 2013 року під час чергового засідання морально-правового клубу «Підліток» було проведено годину спілкування «Життя на кінчику голки», що мала на меті профілактику запобігання шкідливих звичок, а саме інформування молоді про негативний вплив наркотиків на їх здоров’я.

Діалог бібліотекаря з учнями 9-х класів ЗШ № 8 проходив протягом всього заходу. Питання, які обговорювалися під час бесіди, були непростими: як запобігти шкідливим звичкам, що негативно впливають на здоров’я підлітків; хто більше знає про згубний вплив алкоголю та тютюнопаління на організм людини; як запобігти розповсюдженню наркоманії серед молоді та підлітків, як впливають наркотики на організм людини. Також юнацька аудиторія переглянула презентацію про згубну дію наркотиків, що була підготовлена спеціально до заходу. Також для учасників заходу були презентовані друковані видання бібліотеки по темі засідання та здорового способу життя. 
Тож маємо надію, що цей захід у бібліотеці не залишить в учнів жодних сумнівів про те, що наркотики - це зло, а також покаже їм пріоритети здорового способу життя та цінності активної життєвої позиції.

Немає коментарів:

Дописати коментар