четвер, 24 жовтня 2013 р.

Практичні заняття : «Робота в комунікаційній програмі Skype»

Є багато систем миттєвих повідомлень, які дають змогу користувачам віртуально спілкуватись в мережі Інтернет. Серед них можна виділити найпоширенішу з них – це Skype. 
Щоб познайомити користувачів з програмою Skype в центральній бібліотеці були проведені практичні заняття : «Робота в комунікаційній програмі Skype» . Слухачі вивчали послідовність роботи у програмі Skype. Перш ніж початим користуватися програмою Skype, спочатку потрібно завантажити саму програму на комп’ютер, запустити її, а потім зареєструватись, створити собі ім'я (нік). Після вдалої реєстрації відкриється робоче вікно Skype з профілем, отже, ви в програмі Skype . Присутні ознайомилися з вкладками панелі основного меню - «Файл», «Рахунок», «Дзвонити», «Чат», «Вид», «Інструменти», «Допомога». Подальші дії в програмі - налаштувати мікрофон, знайти людей, зробити налаштування мови меню та ін...
В час розвитку мережі Internet неможливо уявити собі хоча б якусь сферу діяльності без його впливу. Багато людей просто не уявляють своє життя без мережі Інтернет і без віртуального спілкування. 
Ознайомились користувачі із іншими функція Skype, який дозволяє вести звичайне листування з друзями або родичами, здійснювати дзвінки в будь-яку точку світу, відправляти і приймати файли, практикувати іноземні мови, проводити відеоконференції, «чатитись», а також виконувати безліч інших корисних функцій. 
Skype – це вікно в прекрасний світ можливостей, відкривши яке, можна спілкуватися без кордонів, оплачуючи тільки наданий інтернет-трафік.
Користувачі з’ясували, що цей сервіс для них є безпечним та зручним. Тому програма Skype знайшла популярність по всьому світу. І сталося це не випадково – програма надає користувачам можливість, про яку ще недавно люди могли лише тільки мріяти – бачити обличчя того, з ким спілкуєшся на відстані. Отже, можна впевнено сказати що програми миттєвих повідомлень Skype забезпечують людей майже усім, що вони потребують.


Немає коментарів:

Дописати коментар