середа, 9 жовтня 2013 р.

Інформаційна година «Матеріали органів місцевого самоврядування»Сьогодні ми живемо в інформаційному суспільстві, у якому доступ до

певних інформаційних ресурсів  є доступним.  Свобода  інформації  для  сучасного українського суспільства – одна з основних потреб, адже саме у таких умовах право на отримання інформації  стає дуже важливим в системі прав і свобод громадян.

Доступ до інформації і володіння нею – складова успіху сучасної людини.
Саме за інформацією і звертаються користувачі до бібліотеки. Особливо  важливу  роль  має  вільний доступ  громадян  до  інформації  про діяльність державних органів влади. Відкритість влади, оприлюднення інформації про те, як саме вона діє, є завжди актуальним питанням.

В центральній бібліотеці Новоукраїнського району створений та діє Публічний центр регіональної інформації, фонд якого формується з копій матеріалів: рішень Новоукраїнської районної ради, рішень сесій і виконкомів міської ради, розпоряджень голови районної адміністрації,  які надаються у користування читачам бібліотеки, що дозволяє таким чином забезпечити «відкритість» і «прозорість» діяльності органів самоврядування.

З метою знайомства з матеріалами Публічного центру регіональної інформації бібліотеки для працівників міської ради було проведено інформаційну годину «Матеріали органів місцевого самоврядування». Учасникам заходу проведено огляд нових надходжень до Публічного центру регіональної інформації та надано роз’яснення про те,  що на сайті бібліотеки є сторінка з посиланнями на сайти Новоукраїнської районної ради, Новоукраїнської районної державної адміністрації, Новоукраїнської міської ради та як відшукати потрібні матеріали органів місцевого самоврядування. Доступ до сайту бібліотеки вільний, використання інформації безкоштовне. Користуватись інформацією можна в будь - яку годину доби.
Бібліотека запрошує усіх бажаючих  завітати до бібліотеки  та отримати необхідну їм  інформацію, розраховуючи при цьому  на підтримку, допомогу,  та  розуміння її працівників.


Немає коментарів:

Дописати коментар