неділя, 20 жовтня 2013 р.

Віртуальна подорож «Містами і країнами ЄС»

З метою активізації освітнього, наукового, творчого потенціалу жителів міста, формування національної самосвідомості, активної громадської позиції ЦРБ для працівників та відвідувачів районного Товариства Червоного Хреста і Червоного Півмісяця було проведено віртуальну подорож «Містами і країнами ЄС»

Слухачі дізнаються про 28 країн Євросоюзу – про їхню історію і культуру, менталітет інших народів, видатні події в житті різних держав.

Кожна країна розвивається своїм шляхом: століттями формується її мова, культура, менталітет. Як у світі немає абсолютно схожих людей, так у кожної країни є щось своє, що вирізняє її з-поміж інших країн.

Розпочалась подорож з міста  Париж. Ейфелева вежа, собор Паризької Богоматері, Тріумфальна арка, Єлисейські Поля, Версаль і Монмартр – справжні візитівки Франції, хто хоч раз побачить їх на власні очі, не зможе не закохатись у це найромантичніше на світі місто. Потім помандрували до Голландії. Найбільше учасникам сподобались тюльпани – мільйони духмяних квітів створювали надзвичайні композиції, очі розбігалися від барвистої дивовижі! І ще вітряки! Не даремно Голландію називають «країною вітряків», вони там на кожному кроці.  Амстердам – окрема подорож. Надзвичайна архітектура, канали і мости (до речі, мостів більше ніж 600), вечірня ілюмінація – і квіти, квіти, квіти… Пересуваються амстердамці в основному на велосипедах – це теж своєрідна візитівка Нідерландів.

Наступна країна подорожі  – Італія. Учасники віртуально перенеслися  на руїни Колізею, побачили Римський форум, Пантеон, Собор Святого Петра, який вразив  гармонією пропорцій і багатством оформлення. А ще Рим – місто площ. Одна з найвідоміших площ у Римі – пьяцца Навона. На площі розташовані найкрасивіші палаццо (палаци), дві церкви (Санта Марія-дель-Сакре-Куоре і Сант-Аньєзі-ін Агоне) і три фонтани – фонтан Мавра, фонтан Нептуна і Фонтан Чотирьох річок – найзнаменитіший римський фонтан, який являє собою єгипетський обеліск, оточений статуями річкових богів чотирьох річок. Під час віртуальної подорожі  відвідали Чехію і, звичайно, Німеччину: пройшлись вузенькими вуличками Праги, послухали бій великого Празького Орлою – середньовічного астрономічного годинника, а також відвідали безліч германських замків.                                                                                                                     Неможливо описати все, що слухачі побачили і почули – так багато інформації і вражень присутні отримали завдяки віртуальному знайомству з містами і країнами ЄС.

Немає коментарів:

Дописати коментар