середа, 25 березня 2015 р.

Забуттю не підлягає

 Вища Народна Школа

Є щось святе в словах «мій рідний край». Важко переоцінити пізнавальне і виховне значення краєзнавчого матеріалу, який зібраний в районній бібліотеці. Саме завдяки цим книгам  про рідний край і місто наші користувачі мають змогу вивчати  історію  нашого міста Новоукраїнка та плекати  патріотичні почуття, любов до Батьківщини, її історії, до рідних місць.
Чергове заняття Вищої Народної Школи  приурочене до  71-ї річниці з дня визволення міста Новоукраїнка від фашистських загарбників.
М.О. Гаращенко – директор районного краєзнавчого музею, постійний слухач та доповідач Вищої Народної Школи розповів про визволення  міста, героїв-визволителів, спогади очевидців та ознайомив з матеріалами, де описані ці події.
Особливе задоволення усі  присутні  одержали від прочитаних власних  віршів Ніни Юхимівни Резніченко присвячених темі війни в Новоукраїнському районі.  Хвилюючі сторінки воєнного часу пройшли через серця учасників заходу.
Сувора правда війни навічно залишиться в пам’яті. Ми повинні пам’ятати, що свобода нашої Батьківщини оплачена життям мільйонів людей. Згадали і наших земляків, які відстояли честь і свободу нашої вітчизни в лиху годину війни. Нехай же їх імена залишаться в довічній вдячності нащадків.
Присутні мали змогу переглянути  книжкову виставку «Свято визволення – свято надії», на якій представлені нариси про людей високої мужності і честі та про  партизанський рух  в Новоукраїнському районі.

Немає коментарів:

Дописати коментар